kontakt

Kontakt

Pokiaľ máte nejaké otázky, neváhajte ma kontaktovať. Môj cenník a kompletné informácie ohľadom jednotlivých balíčkov a služieb Vám rád poskytnem prostredníctvom vyplneného kontaktného formuláru ale aj telefonicky, e-mailom, cez messenger prípadne na osobnom stretnutí. Do správy nezabudnite uviesť dátum a miesto Vašej svadby. 

mail:

info@modernefilms.sk

tel.číslo: 0907332998

messenger: https://www.facebook.com/modernefilms

Často kladené otázky

Kde pôsobíš?

Momentálne prevažne na Východnom Slovensku najmä okresy Snina, Humenné, Michalovce, Vranov nad Topľou, Košice, Prešov. Sobrance ...

Ako dlho trvá spracovanie a odovzdanie finálneho videa?

Kedže natáčam všetky videá v surovom formáte a následne v postprodukcii každý jeden záber farebne upravujem a strihám tak to zaberie veľa času. Výsledný produkt odovzdávam na USB kľúči v časovom limite od 4 do 10 týždnov.

Ako dlho je kameraman na svadbe k dispozícii?

Štandartne od obliekania až po koniec redového tanca, respektíve po spoločný tanec mladomanželov po redovom (cca do 01:00 hodiny). Všetko však závisí od dohody medzi Vami a mnou.

Je možné filmovanie aj v iný než svadobný deň? 

V prípade, že sa rozhodnete pre filmovanie mimo svadobný deň (dodatočné zábery niekde v prírode, pri vode atd ), budem Vám plne k dispozícii a pravdupovediac túto službu Vám aj vysoko odporúčam. 


Koľko to stojí?

Všetko závisí od Vaších požiadaviek. Napíšte mi na mail moderneone@gmail.com alebo do správy na messenger. Ak je to možné, nezabudnite uviesť váš plánovaný termín a lokalitu svadby a ja Vám pošlem nezáväznú cenovú ponuku.